✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
Product Overview
- \n
- \nBrand: Bucktons \n
- \nFlavour: Peanut \n
- \nAge range (description): All Life Stages \n
- \nItem form: Pellet \n
- \nSpecific uses for product: Active \n
Product Features
- \n
- Foods - Bird Wild - Treats \n
- Age range description: All Life Stages \n
Product Information
| Product Dimensions | 6 x 15.5 x 19.5 cm; 100 g | \n
| Item model number | 5030872001930 | \n
| Breed Recommendation | All Breed Sizes | \n
| Pet Life Stage | All Life Stages | \n
| Flavor | Peanut | \n
| Item Form | Pellet | \n
| Allergen Information | Allergen-Free | \n
| Colour | Transparent | \n
| Size | 1 count (Pack of 1) | \n
| Number of Items | 1 | \n
| Quantity | 1 | \n
| Specific Uses | Active | \n
| Batteries required | No | \n
| Batteries Included | No | \n
| Item Weight | 100 g | \n
| ASIN | B01N9GTPBA | \n
| Customer Reviews | \n |
| Best Sellers Rank | \n |
| Date First Available | 12 Dec. 2016 | \n
Bucktons Suet Pellets Peanut And Mealworm 12.55kg, transparent
Product Description
0
Indications
Active
Product Overview
- Brand: Bucktons
- Flavour: Peanut
- Age range (description): All Life Stages
- Item form: Pellet
- Specific uses for product: Active
Product Features
- Foods - Bird Wild - Treats
- Age range description: All Life Stages
Product Information
| Product Dimensions | 6 x 15.5 x 19.5 cm; 100 g |
| Item model number | 5030872001930 |
| Breed Recommendation | All Breed Sizes |
| Pet Life Stage | All Life Stages |
| Flavor | Peanut |
| Item Form | Pellet |
| Allergen Information | Allergen-Free |
| Colour | Transparent |
| Size | 1 count (Pack of 1) |
| Number of Items | 1 |
| Quantity | 1 |
| Specific Uses | Active |
| Batteries required | No |
| Batteries Included | No |
| Item Weight | 100 g |
| ASIN | B01N9GTPBA |
| Customer Reviews | |
| Best Sellers Rank | |
| Date First Available | 12 Dec. 2016 |
$11.77
Original: $33.62
-65%Bucktons Suet Pellets Peanut And Mealworm 12.55kg, transparent—
$33.62
$11.77
Description
Product Description
0
Indications
Active
Product Overview
- Brand: Bucktons
- Flavour: Peanut
- Age range (description): All Life Stages
- Item form: Pellet
- Specific uses for product: Active
Product Features
- Foods - Bird Wild - Treats
- Age range description: All Life Stages
Product Information
| Product Dimensions | 6 x 15.5 x 19.5 cm; 100 g |
| Item model number | 5030872001930 |
| Breed Recommendation | All Breed Sizes |
| Pet Life Stage | All Life Stages |
| Flavor | Peanut |
| Item Form | Pellet |
| Allergen Information | Allergen-Free |
| Colour | Transparent |
| Size | 1 count (Pack of 1) |
| Number of Items | 1 |
| Quantity | 1 |
| Specific Uses | Active |
| Batteries required | No |
| Batteries Included | No |
| Item Weight | 100 g |
| ASIN | B01N9GTPBA |
| Customer Reviews | |
| Best Sellers Rank | |
| Date First Available | 12 Dec. 2016 |


